World Cup of Hockey: Dylan Larkin sits; North America wins in OT

jonathan toews jersey

TORONTO – Když Nathan MacKinnon deked Henrik Lundqvist ven na práci přesčas cíl zvýraznit válci, a dostal obléhán spoluhráči, nemohl být šťastnější.

O několik minut později, Mackinnon zjistil, že vítězství 4-3 nad Švédskem ve středu nebylo dost dostat tým Severní Ameriky do semifinále na mistrovství světa v ledním hokeji. Nejzajímavější lední revue má dvě vítězství a ztráty na jeden cíl, ale musí porazit Finsko Rusko ve čtvrtek postoupit.

“Možná jsme neměli oslavil tak těžké,” Mackinnon Said.

Všechno, co 23-a-under týmu Severní Amerika udělá, je přes vrchol, co je nejdůležitější dovednost, která dala ohnisko Světového poháru. Přes hrát dva nejvíce zábavné hry na turnaji, Severní Amerika je v režimu počkáme a uvidíme, zatímco Švédsko je vítěz skupiny B po získání bodu, to potřebovalo.

Henrik Lundqvist zastavil 45 z 49 střel dostat Švédsko do semifinále po strašlivé startu ze strany bruslařů před sebou.

“Dali jsme mu drsný začátek,” řekl dvojnásobný vítěz Norris Trophy Erik Karlsson, kdo padl za oběť rychlostí Severní Ameriky Connor McDavid a Johnny Gaudreau brzy. “Jako goaltender, nemyslím si, že bych si představit, dokonce, jak to je, být Taková zůstal sám a nechal za dva rychlé góly. Jak se můžeme odrazit ode To nemám tušení.”

Red Wings vpřed Dylan Larkin byl zdravým náhradníkem pro Severní Ameriku. Jacob Trouba (Michigan) hrál 15:30 a hada plus 1 hodnocení. Bývalý U-M dopředu Carl Hagelin neměl smysl v 13:52 ve Švédsku.

Auston Matthews skóroval na 2-on-1 s McDavid za 30 sekund, a Vincent Trocheck dělal to 2-0 Severní Amerika v 95 sekund. Lundqvist zastavil několik brejky a Gaudreau je trestné střílení, aby jej z vymyká z rukou.

Nakonec Švédsko dostal rukojeť na Severní Ameriky rychlosti sálající, který podal nejlepší obranu v turnaji vzhled chodce.

“Neměli jsme jinou možnost. Měli jsme to. V opačném případě to bude katastrofa,” řekl Karlsson. “Oni nám dali facku hned.”

Severní Amerika je jedna velká facka do tváře nic netušící protivníků, kteří “vědí, jak rychle mix amerických a kanadských hráčů, není možné, ale lze upravit na něj před návštěvou ji. Gaudreau později skóroval v Severní Americe, ale Švédsko má cíle z Filip Forsberg, Nicklas Backstrom a Patrik Berglund se dostat do prodloužení.

Se zahájením brankářská Matt Murray ven s zranění palce, John Gibson zastavil 35 z 38 střel, jimž čelil. Podíval se třese v době, ale zastavil Daniel Sedin v brejku v prodloužení jako jedna z mála památný, Důležitá chytá.

Není se vůbec o ztrátě, Švédsko šel do hry s plným pochopení toho, co je potřeba udělat.

“Vždy, když krok na ledě, chcete vyhrát zápas, ale samozřejmě mise dokonalý,” trenér Rickard Gronborg Said.

Je to opak pro Severní Ameriku, který šel od euforie k nejistotě. Ztráta do Ruska ve hře turnaje znamená, že je na špatné straně tiebreaker head-to-head a nyní musí doufat, že Finsko se rozjet na rozrušení.

“Jsme rádi, že jsme vyhráli,” předal Mark Scheifele Said. “Vítězství dvě hry v tomto turnaji je velký krok. Doufejme, že dostaneme nějakou pomoc od Finska.”

I v případě, Severní Amerika luky ven, bude více fanoušků pamatovat tento tým pro svou nesrovnatelnou tempo a vzrušení úrovni, než je jeho 2-1 záznam. Každá hra obsahuje více než hrstka to-vy-vidět-, který se pohybuje, a Severní Amerika zanechal trvalý dopad na sport.

“Myslím, že jsme rozhodně se obrátili některé hlavy,” řekl McDavid. “Lidé nevěděli, co očekávat Když jsme přišli do tohoto turnaje, ale my jsme porazili dva dobré hokejové týmy, a nakonec snad i měl porazit Rusy. Myslím, že jsme rozhodně se obrátil některé hlavy a otevřel oči každého co budoucnost NHL je. ”

Mackinnon za předpokladu poslední zvýraznění s vítězem přesčas. Úplně sám, pick No. 2013 1 porazit Lundqvist horní polici, jako by byl dělá To brankáři po celá desetiletí.

“Viděl jsem jeho hůl přišel ke kontrole modifikovat a podařilo se mu porazit to a dostat ji nahoru,” Mackinnon Said. “Byla to zábava, zábava a cíl.”

4 Canada, Europe 1

TORONTO – Jonathan Toews had dvě branky a jednu asistenci a Team Kanada porazila snadno Evropu, 4-1 na středu v noci ve svém závěrečném utkání předkola ve Světovém poháru v ledním hokeji.

Kanada vyhrála ve skupině A a bude čelit Severní Americe nebo Ruska v prvním semifinálovém sobotu večer.

Sidney Crosby a Logan Couture zaznamenal také, a Corey Crawford dělal 19 ukládá do debutu jeho Světového poháru.

“To bylo dost zvláštní, jsem čekal dlouho,” řekl. “Sledování jako dítě sledoval olympiádu, pozoroval svět juniory. Je to docela zvláštní pocit dát na to dres. Mít přátele a rodinu tady a mé rodiče, byl to skvělý pocit.”

Crawford vzdal jedinou branku Když ex-Red Wing Marián Hossa – obvykle jeho týmový kolega s Chicagem Blackhawks – klouby puk kolem něj z ostrého úhlu ve druhém období.

“Nevím, co jsem se snažil dělat tam,” Crawford odpověděl. “Asi budu slyšet o tom zbytek roku.”

Jaroslav Halák zastavil 42 střel pro Evropu. Nový Red Wings Tomas Vanek (10:23 času na ledě, minus-2 rating) a Frans Nielson (14:40) nezaznamenala bod. Red Wing Tomáš Tatar Také neměl bod a byl minus-1 v 12:17.

Těžké oblíbené Zadávání turnaj, Kanada splnila očekávání, snadno porazil tři nepřátele na cestě do semifinále. Kanaďané outscored Čechy, Američany a Evropany 14-3, koncové pouze jednou a za méně než 2 minuty. Všichni ale dva hráči přinesly přinejmenším bod.

Výhra pro Rusko v předkole finále proti Finsku v úterý by razítko a datum s Kanaďany.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s